Kā noformēt pirkumu

Mēs vienmēr cenšamies saviem pircējiem piedāvāt vislabāko cenu un katru pasūtījumu izvērtējam individuāli, tādēļ cenas mūsu katalogā nav redzamas. Mēs strādājam pēc vienkārša principa: klients noformē pieprasījumu, saņem cenas piedāvājumu, kopīgi vienojamies par ērtu apmaksas un piegādes veidu, samaksu un pasūtījuma saņemšanu.

Pirkuma noformēšanas kārtība

  1. Izvēlieties Jums interesējošo preci, norādiet vienību skaitu un nospiediet "UZZINĀT CENU". Prece tiks pievienota cenas pieprasījumu grozā. Atkārtojiet šīs darbības visām Jums interesējošajām precēm.
  2. Kad grozs noformēts, atveriet to un pārliecinieties vai saraksts ir pareizs. Pēc nepieciešamības, veiciet izmaiņas.
  3. Kad grozs ir gatavs, nospiediet "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU", reģistrējiet sev profilu, aizpildot informāciju par sevi. Ja jau esat reģistrēts klients, veiciet autorizāciju.
  4. Norādiet piegādes un apmaksas veidus. Ja Jums ir jautājumi vai piezīmes par pasūtījumu, atstājiet tās komentāru lodziņā. Lai apstiprinātu pieprasījumu, nospiediet "SŪTĪT CENAS PIEPRASĪJUMU". Uz ekrāna parādīsies ziņa par veiksmīgi noformētu cenas pieprasījumu un savā e-pastā saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu.
  5. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu un sazināsimies ar Jums ar cenas piedāvājumu 24 stundu laikā, par ko Jūs saņemsiet paziņojumu savā e-pastā.
  6. Iepazīstieties ar mūsu cenas piedāvājumu. Ja mūsu piedāvājums Jūs apmierina, nospiediet "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU".
  7. Izejiet visus pieprasījuma noformēšanas soļus un beigās nospiediet "APSTIPRINĀT PASŪTĪJUMU". Uz ekrāna parādīsies ziņa par veiksmīgi noformētu pasūtījumu un uz e-pastu saņemsiet automātisko paziņojumu.
  8. Ja izvēlējāties apmaksas metodi "Bankas pārskaitījums", tad mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas jāapmaksā, norādot rēķina numuru un tā izrakstīšanas datumu, un pēc apmaksas saņemšanas mūsu kontā, varēsiet saņemt pasūtījumu.
  9. Saņemiet savu pasūtījumu Jūsu izvēlētajā veidā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums

+371 67179429

info@vissbuvei.lv